رامک یدک، تداوم حرکت ... کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج 47140000-021
16:15 - 1397/12/01

افزایش رضایتمندی شرکت رامک یدک در ارزیابی شرکت کیفیت و استاندارد ایران

افزایش رضایتمندی شرکت رامک یدک در ارزیابی شرکت کیفیت و استاندارد ایران


به گزارش روابط عمومی شرکت رامک یدک ، سید داود مقدسی مدیر شبکه خدمات و ارتباط با مشتریان اعلام کرد که در ارزیابی های سه ماهه سوم سال 97  توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شرکت رامک یدک با کسب امتیاز 748 در رده هفتم  برترین شرکتها از لحاظ رضایتمندی مشتریان قرار گرفته است .

این در حالیست که  شاخص صنعت برای رضایتمندی مشتریان در سه ماهه سوم سال جاری عدد  736 بوده است و شرکت رامک یدک توانسته بالاتر از این شاخص قرار بگیرد.

مدیر شبکه خدمات و ارتباط با مشتریان رامک یدک افزود شرکت رامک یدک از سال گذشته و با تهیه ،تدوین و اجرای برنامه هایی خاص در جهت بهبود رضایتمندی مشتریان  قدم های مثبتی را برداشته است . که کسب امتیاز 748 و قرار گرفتن در رتبه هفتم گویای این مسئله هست .

کسب بالاترین عدد رشدنسبت به ارزیابی های  سه ماهه دوم سال جاری  در میان 17 شرکت ارزیابی شده نشان دهنده عزم راسخ این شرکت در بهبود و افزایش رضایتمندی مالکین خودروهای سانگ یانگ است .

مقدسی ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام همکاران در شرکت رامک یدک ،  شبکه نمایندگی ها و همچنین مالکین محترم و ارزشمند خودروهای سانگ یانگ بتوانیم در سه ماهه چهارم سال جاری رتبه و امتیاز خود را افزایش بدهیم

بازگشت به صفحه اصلی